25.03.2019 08:31:06
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Heslo?
Telefonická podpora - CallCentrum

Aktuality

24.05.2018 - Z důvodu potřeby zkvalitnění služeb a zajištění požadavků GDPR postupně převezme správu nad registrem technologická skupina REGISTRY LLC. na základě odkoupení všech registru v EU. Registry dlužníků budou postupně rozděleny do tří částí a to pro firemní zákazníky, fyzické osoby a zabezpečený cloud, ve kterém budete moci editovat, mazat, doplňovat své osobní údaje dle vlastních požadavků a potřeb. Uživatelské účty a osobní údaje se tak zcela oděli od registrů dlužníků.

13.05.2018 - V současné době probíhá obnova SSL certifikátů. Bezpečnost zabezpečení do obnovy není nikterak omezena. Vyhledávač Vám může nedoporučit, nebo odmítnout přístup do systému. Obnova certifikátů proběhne během 24 hodin.

18.09.2017 - Dochází k aktualizaci systému, omlouváme se Vám za případné výpadky systému.  

06.09.2017 - Andrej Babiš byl vydán k trestnímu stíhání. Za trestný čin dotačního podvodu mu hrozí 5-10 let vězení.

28.03.2017 - Dluh v exekuci je nepromlčitelný, existenci takto vedeného dluhu lze zjistit v místě příslušného soudu, nebo u Exekuční komory!

09.04.2008 - CERD opětovně zahájil prodej úspěšné upomínkové korespondence. Službu zajišťuje společnost CERD INKASO. Upomínková korespondence až o 80% zvyšuje úspěšnost při vymáhání vlastních pohledávek, a tak šetří věřiteli čas a peníze běžně vynaložené za advokátní služby, soudní poplatky a další výdaje spojené s fyzickým vymáháním pohledávek.

29.02.2008 - Centrální registr zahájil testování automatického postupování pohledávek inkasním agenturám. V praxi to znamená, že můžete rychlou cestou nabídnout svou pohledávku inkasní agentuře k vymáhání a zrychlit tak proces navrácení finančních prostředků. Více informací naleznete ve Vaší administraci.

28.01.2008 - Systém CERD zavádí rating pro firmy a živnostníky. Faktory jsou zejména platební morálka hledaného subjektu s návazností na počet nesplacených závazků (dluhů). Systém je do 1.3. ve zkušebním provozu a je průběžně optimalizován. Uživatelé s přístupem do registru se již mohou podílet na hodnocení firem a ovlivňovat jejich rating na základě vlastních zkušeností.

08.12.2007 - Licenční společnost CERD LLC. odkoupila mezinárodní doménu cerd.com a zahájila budování mezinárodního informačního superportálu. Ten bude představen v průběhu roku 2008.

20.09.2007 - Nyní nabízíme Výpis o bezdlužnosti pouze za 150,- Kč. Po zaplacení je ihned připraven v administraci k vygenerování a k tisku, opatřen bezpečnostními prvky chránícími jeho zneužití.

CERD INKASO - Informace pro dlužníky

Jste dlužník a nevíte si rady?

Vážený dlužníku,
pravděpodobně jste byli kontaktováni operátorem CERD INKASO Plus.

Chápeme, že jste se nemuseli dostat do platební neschopnosti úmyslně, ale na druhou stranu musíte pochopit, že dluhy se platit musí! Věříme, že se k vyřešení celé situace postavíte čelem a budete plně spolupracovat na rychlém řešení vedoucím k uspokojení věřitele.

Žádáme Vás, abyste nepoužívali jakékoliv neodůvodněné "výmluvy", proč nebyl závazek uhrazen.

CERD INKASO Plus neřeší důvody neuhrazení, pokusí se však s Vámi najít řešení, jak dluhy co nejrychleji uhradit tak, aby Vám nenarostly další výdaje spjaté s vymáháním Vašeho závazku.

Upozornění pro dlužníky:

Pokud jste se rozhodli nereagovat na své závazky, uvědomte si, že není důležitá Vaše přítomnost pro odsouzení a nařízení exekuce. Svým straněním se problému můžete vzbudit podezření, že závazek, který Vám vznikl, mohl být spáchán trestným činem a poté je více než pravděpodobné, že vznik závazku budete muset obhajovat před policejním orgánem.

Dlužník, který se postaví k pohledávce zády a neobhájí svou bezdlužnost, bude zanesen do registru dlužníků jako problémový dlužník a stane se na mnoho let v očích veřejnosti zcela nebonitním. Takovýmto zápisem můžete způsobit existenční problémy nejenom sobě, ale i společnosti, kterou zastupujete jako statutární orgán.

Vyhlášení osobního bankrotu:

Uvědomte si, že CERD INKASO a služba CERD INKASO Plus je nastavena tak, že bez ohledu na Vaše počínání bude směřovat k exekuci a té je možné předejít pouze za jasně stanovených pravidel, které je třeba dodržet.

I v případě, že se domníváte, že možnost řešení je pouze vyhlášení osobního bankrotu, rádi Vám pomůžeme nalézt řešení na webu www.oddluzeni.biz.

Základní otázky a odpovědi:

Pokud Vám není jasná výzva k úhradě nebo chcete své dluhy vyřešit ještě před zahájením exekuce, obraťte se na naše operátory a připravte si co nejvíce informací, například: výzvu k úhradě, předžalobní upomínku či jiné podklady, které co nejvíce upřesní Váš problém.

Nevíte, jak nás kontaktovat?

Využijte zákaznickou linku na telefonu: 840 111 339

Na jaký účet mám uhradit dluh, abychom zastavili penále z prodlení?

Pokud si nejste jisti variabilním symbolem, postačí do specifického symbolu platby uvést své rodné číslo bez lomítka, respektive IČ (Identifikační číslo ekonomického subjektu)

Učet pro úhradu závazků:

Raiffeisen bank: 2841755001 / 5500
Česká spořitelna 991765329 / 0800
CERD Inkaso Hotline Tel.: 840 111 339
ⓒ copyright CERD
BRCI
NRCI
|
|
|
CENTRAL REGISTER OF DEBTORS ™
Bank register of client informations
Non-bank register of client informations
Central register of debtors BRCI NRCI
CENTRAL REGISTER OF DEBTORS INC.
Entity Identification Number: 2008-000563453
Employer Identification Number: EIN:26-4482382