25.03.2019 08:12:15
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Heslo?
Telefonická podpora - CallCentrum

Aktuality

24.05.2018 - Z důvodu potřeby zkvalitnění služeb a zajištění požadavků GDPR postupně převezme správu nad registrem technologická skupina REGISTRY LLC. na základě odkoupení všech registru v EU. Registry dlužníků budou postupně rozděleny do tří částí a to pro firemní zákazníky, fyzické osoby a zabezpečený cloud, ve kterém budete moci editovat, mazat, doplňovat své osobní údaje dle vlastních požadavků a potřeb. Uživatelské účty a osobní údaje se tak zcela oděli od registrů dlužníků.

13.05.2018 - V současné době probíhá obnova SSL certifikátů. Bezpečnost zabezpečení do obnovy není nikterak omezena. Vyhledávač Vám může nedoporučit, nebo odmítnout přístup do systému. Obnova certifikátů proběhne během 24 hodin.

18.09.2017 - Dochází k aktualizaci systému, omlouváme se Vám za případné výpadky systému.  

06.09.2017 - Andrej Babiš byl vydán k trestnímu stíhání. Za trestný čin dotačního podvodu mu hrozí 5-10 let vězení.

28.03.2017 - Dluh v exekuci je nepromlčitelný, existenci takto vedeného dluhu lze zjistit v místě příslušného soudu, nebo u Exekuční komory!

09.04.2008 - CERD opětovně zahájil prodej úspěšné upomínkové korespondence. Službu zajišťuje společnost CERD INKASO. Upomínková korespondence až o 80% zvyšuje úspěšnost při vymáhání vlastních pohledávek, a tak šetří věřiteli čas a peníze běžně vynaložené za advokátní služby, soudní poplatky a další výdaje spojené s fyzickým vymáháním pohledávek.

29.02.2008 - Centrální registr zahájil testování automatického postupování pohledávek inkasním agenturám. V praxi to znamená, že můžete rychlou cestou nabídnout svou pohledávku inkasní agentuře k vymáhání a zrychlit tak proces navrácení finančních prostředků. Více informací naleznete ve Vaší administraci.

28.01.2008 - Systém CERD zavádí rating pro firmy a živnostníky. Faktory jsou zejména platební morálka hledaného subjektu s návazností na počet nesplacených závazků (dluhů). Systém je do 1.3. ve zkušebním provozu a je průběžně optimalizován. Uživatelé s přístupem do registru se již mohou podílet na hodnocení firem a ovlivňovat jejich rating na základě vlastních zkušeností.

08.12.2007 - Licenční společnost CERD LLC. odkoupila mezinárodní doménu cerd.com a zahájila budování mezinárodního informačního superportálu. Ten bude představen v průběhu roku 2008.

20.09.2007 - Nyní nabízíme Výpis o bezdlužnosti pouze za 150,- Kč. Po zaplacení je ihned připraven v administraci k vygenerování a k tisku, opatřen bezpečnostními prvky chránícími jeho zneužití.

CERD INKASO Plus - ceník a poplatky

Veškeré informační a provozní služby INKASA Plus jsou poskytovány za předem stanovených podmínek. Prostřednictvím služeb INKASO a Inkaso Plus neúčtujeme žádné další poplatky.

Víte, kolik stojí věřitele běžné vymáhání pohledávky, kterou dlužník zpravidla neuhradí?

  1. Čas strávený telefonáty, hovorné - 1.000,-Kč
  2. Písemné upomínání, archivace upomínek, náklady s poštovným - 1.500,-Kč
  3. Právní poradenství u advokáta - 2.000,-Kč

Celkový náklad vlastního vymáhání bývá průměrně 5.500,-Kč s nulovým nebo velmi nízkým výsledkem. Poté jsou pohledávky předané nekvalifikovaným vymahačům, kteří zpravidla pohledávku znehodnotí.

Zaslání upomínky přímo Centrálním registrem dlužníků

Součástí služby je:

  1. Doporučené psaní dlužníkovi ve formě předžalobní upomínky
  2. Souběžné běžné psaní do schránky ve formě předžalobní upomínky
  3. Zařazení do veřejně dostupného registru dlužníků (u ekonomických subjektů) a zařazení dlužníka do všech fultext vyhledávačů - SEZNAM, GOOGLE, CENTRUM, YAHOO a dalších.

Licence pro vlastní vymáhání INAKSO Plus

Placená služba INKASO Plus je součástí přístupů Centrálního registru dlužníků ve firemních tarifech FULL, HOLDING a tarifech pro Inkasní a vymáhací agentury.

ⓒ copyright CERD
BRCI
NRCI
|
|
|
CENTRAL REGISTER OF DEBTORS ™
Bank register of client informations
Non-bank register of client informations
Central register of debtors BRCI NRCI
CENTRAL REGISTER OF DEBTORS INC.
Entity Identification Number: 2008-000563453
Employer Identification Number: EIN:26-4482382